7/24 İLETİŞİM: 0216 588 51 86
TR   |   EN
Nord Travel
Sıkça
Sorulan
Sorular

İş Anlayışımız

Kalite Politikamız

İş Anlayışımız

Güner Grup olarak, toplamda 6 adet şirketimiz mevcuttur. Tüm şirketlerimiz hizmet sektöründe yer almakta olup, Nord Travel markası ile kısa dönem araç kiralama, hotel rezervasyonu ve shuttle konularında İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanında yer almaktadır.

 

Nord Travel siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda en uygun fiyatlara ve sunabileceği maksimum kaliteyi hizmetlerine katarak kişisel ihtiyaçlara her durumda en doğru çözümleri sunmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmeti ve dürüst çalışma ilkelerini ön planda tutan Nord Travel yönetimi, geniş araç filosuyla müşteri portföyünü geliştirerek çalışmalarını hızlandırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır.

 

Nord Travel parkurundaki araçlara sürekli yenilik katarak başarılı bir firma haline gelmiştir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz. Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendireceğine inanıyoruz.

 

Firmamız TÜRSAB Üyesidir

Üye Belge No: 6436
E Konsept